YouParty – pozwól znajomym DJ-ować na Twojej imprezie

Przez lata YouTube zaczął odgrywać coraz większą rolę w życiu społecznościowym. Dzielenie się ze znajomymi swoimi ulubionymi filmami wideo jest jedną z jego największych zalet, ale twórcy YouParty uznali, że jego funkcjonalność można jeszcze udoskonalić.

BJ Thomas i Jason Stallings postanowili stworzyć aplikację na smartfony, która w łatwy sposób pozwoli uczestnikom danego wydarzenia – domówki, imprezy w pubie itp. dodawać własne propozycje filmów wideo do ogólnej playlisty, która byłaby odtwarzana na jednym, głównym urządzeniu. YouParty składa się zatem z programu serwera, który po udostępnieniu pozwalałby na modyfikowanie playlisty każdemu członkowi imprezy oraz z aplikacji mobilnej. Każdy posiadacz smartfona mógłby dodawać do kolejki własną propozycję wideo lub zgłaszać chęć usunięcia materiału, który po zebraniu odpowiedniej liczby głosów byłby z niej faktycznie wyrzucany. Oprócz tego każde wideo dodane do głównej listy można by oglądać także na własnym smartfonie, dodawać je do ulubionych itp.

YouParty kilka dni temu zebrało na Kickstarterze potrzebną kwotę do sfinalizowania aplikacji i jeszcze tego lata powinno być dostępne dla każdego. Trzeba jednak pamiętać, że o ile sama aplikacja na iOS i Android będzie darmowa, to program serwera na PC będzie kosztował 5$.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.