W GTA V znajdziemy 15 gatunków zwierząt

W GTA V znajdziemy 15 gatunków zwierząt

Najnowszy japoński magazyn Famitsu zdradził nieco więcej informacji na temat dzikiej fauny w grze. Wcześniej wiedzieliśmy, że po otwartym świecie GTA V biegać będzie z nami rottweiler Chop (najprawdopodobniej będzie to pies Franklina). Choć Rockstar nie zdradził w jaki sposób będzie można dokonywać z nim interakcji i czy będziemy mogli traktować go także jako pomocnika podczas misji rabunkowych to wiemy już, że o zwierzę w jakiś sposób trzeba będzie dbać (w sklepach znajdziemy odpowiednie akcesoria). Brak opieki nad nim spowoduje, że pies zwyczajnie ucieknie.

Z wcześniejszego trailera wiemy także, że bohaterowie w wolnym czasie będą mogli polować na jelenie, a w wodach oceanu natkną się na rekiny. Najnowsze informacje ujawniają, że w całej grze spotkamy ponad 15 gatunków dzikich zwierząt.

Dodatkowo zapowiedziano, że każdy z bohaterów będzie poruszał się w charakterystyczny dla siebie sposób, a jedna z misji rozegra się całkowicie pod wodą. Podczas gry będzie można także w trójkę pościgać się na skuterach wodnych.