Polak pokazuje jak dobrze projektować aplikacje na Windows Phone

Dzięki temu wszystkie pliki są zbackupowane i mamy do nich dostęp z każdego komputera, tabletu czy telefonu. Innymi słowy Copy to nic innego jak kolejna mutacja Dropboksa, SkyDrive, czy Dysku Google. Z tym, że w tym przypadku na start dostajemy 15 GB i specjalne aplikacje, m.in. dla Windows Phone.
Polak pokazuje jak dobrze projektować aplikacje na Windows Phone

Okazuje się jednak, że aplikacja dla smartfonów z systemem Microsoftu nie do końca przypadła do gustu użytkownikom. Jak sądzimy właśnie z tego powodu jeden z projektantów na Behance postanowił stworzyć własny interfejs graficzny aplikacji dla Windows Phone. Projekt został pochwalony na jednej z zagranicznych stron internetowych dotyczących WP, gdzie podkreślono że system Microsoftu potrzebuje więcej tak dopieszczonych aplikacji. Gdy zajrzeliśmy na profil autora, okazało się że “touchthedot” mieszka… w Łodzi.

Projekt znajdziecie tutaj. Koncept interfejsu ma zupełną inną, jasną i bardziej przejrzystą kolorystykę i z pewnością prezentuje się znacznie lepiej od oryginalnej wersji aplikacji. Mamy nadzieję, że Barracuda Networks, czyli firma odpowiedzialna za Copy dotrze do tej pracy.