Zobacz jak Polacy grają w Battlefield 4!

Dla wszystkich tyc
Zobacz jak Polacy grają w Battlefield 4!

Firma Electronic Arts przygotowała niezwykłą imprezę z nowoczesną, hashtagową nazwą: #B4BF4. W czasie tego wydarzenia kilkudziesięciu polskich graczy postrzela sobie w Battlefield 4, półtora miesiąca przed premierą gry! Tych kilkudziesięciu szczęśliwców, którzy zostali wyłonieni w drodze konkursu na

battlelog.battlefield.com, stanie do walki na mapie “Sztorm na Paracelach” w trybach Conquest (“Podbój”) oraz Obliteration (“unicestwienie”) .To jedyna taka okazja w Polsce!

h, którym nie udało się przekonać Jury, ale wciąż nie mogą się doczekać Battlefielda 4, firma Electronic Arts zapewni transmisję na żywo z imprezy na swoim kanale na Twitch.tv, dostępnym pod tym adresem: http://www.twitch.tv/eapolska

Battlefield to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów w tym roku, dlatego też udamy się na miejsce zmagań, żeby przyjrzeć się grze uważnie i zdać Wam relacje.

Przypominamy też, że od 1. października będzie można pograć w otwartą wersję Beta gry, która oferować ma zaledwie jedną mapę (Siege of Shanghai) i jeden tryb rozgrywki (conquest)