Najpiękniejszą graczką Lineage II została Polka

W tym roku po raz pierwszy zdecydowano się zorganizować międzynarodowy konkurs piękności. Każda dziewczyna starająca się o koronę miss, musiała najpierw wykonać specjalne zadanie w grze, zrobić kilka zrzutów ekranu, a następnie przesłać swoje zdjęcie z improwizowanym agathionem i krótkim opisem siebie. Kandydatki, które zebrały największą ilość głosów internautów zakwalifikowały się do drugiego etapu, w którym musiały nagrać wideo ukazujące ich talenty. Organizatorzy przyznali, że nie spodziewali się aż takiego odzewu użytkowniczek. W konkursie wystartowało ponad 200 kandydatek z Polski, Rosji i Ukrainy.
Najpiękniejszą graczką Lineage II została Polka
Agnieszka, Pierwsza Miss Lineage 2

Agnieszka, Pierwsza Miss Lineage 2

Ostatecznie wygrała nasza rodaczka, Agnieszka – absolwentka weterynarii z Warszawy, która obdarzona została wieloma talentami. Dziewczyna w wolnych chwilach jeździ konno, tańczy salsę i trenuje akrobatykę na rurze, a w Lineage II gra łuczniczką Yul o nicku Dixy. Oprócz korony Agnieszka otrzymała także laptopa Dell Alienware 17mx.

Poniżej możecie zobaczyć z jakimi konkurentkami musiała mierzyć się Agnieszka. Pod TYM linkiem znajdziecie też wideo prezentujące każdą z dziewczyn.