Najpiękniejszą graczką Lineage II została Polka

Lineage II to bardzo popularna gra MMORPG, która na rynku istnieje od ponad 10 lat. Dwa lata temu wydawca gry, NCsoft, zdecydował się przejść na model free-to-play dzięki czemu liczba graczy zwiększyła się o 800%.
Agnieszka, Pierwsza Miss Lineage 2

Agnieszka, Pierwsza Miss Lineage 2

W tym roku po raz pierwszy zdecydowano się zorganizować międzynarodowy konkurs piękności. Każda dziewczyna starająca się o koronę miss, musiała najpierw wykonać specjalne zadanie w grze, zrobić kilka zrzutów ekranu, a następnie przesłać swoje zdjęcie z improwizowanym agathionem i krótkim opisem siebie. Kandydatki, które zebrały największą ilość głosów internautów zakwalifikowały się do drugiego etapu, w którym musiały nagrać wideo ukazujące ich talenty. Organizatorzy przyznali, że nie spodziewali się aż takiego odzewu użytkowniczek. W konkursie wystartowało ponad 200 kandydatek z Polski, Rosji i Ukrainy.

Ostatecznie wygrała nasza rodaczka, Agnieszka – absolwentka weterynarii z Warszawy, która obdarzona została wieloma talentami. Dziewczyna w wolnych chwilach jeździ konno, tańczy salsę i trenuje akrobatykę na rurze, a w Lineage II gra łuczniczką Yul o nicku Dixy. Oprócz korony Agnieszka otrzymała także laptopa Dell Alienware 17mx.

Poniżej możecie zobaczyć z jakimi konkurentkami musiała mierzyć się Agnieszka. Pod TYM linkiem znajdziecie też wideo prezentujące każdą z dziewczyn.

0
Źródło: Lineage 2
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.