Nowy program Nokii dla programistów – będą zbierać punkty

Nowy program Nokii dla programistów – będą zbierać punkty

Dzięki DVLUP programiści mają okazję rozwijać swoje umiejętności i wymieniać się doświadczeniami w międzynarodowym środowisku. Program jest tak zaprojektowany, by poprowadzić twórcę aplikacji od pomysłu do sukcesu. W tym celu dostaje on jasne wskazówki od specjalistów tworzących aplikacje na system Windows Phone oraz ma szanse zdobywać atrakcyjne nagrody. Nowe elementy rywalizacji czynią programowanie jeszcze ciekawszym: w DVLUP developerzy zdobywają punkty za ukończenie określonych zadań, quizów oraz inne aktywności. Zdobyte punkty mogą wymieniać na nagrody takie jak smartfony Nokia, akcesoria lub karty upominkowe.

Najważniejszą z nowych funkcji DVLUP są kampanie marketingowe. Pozwalają one twórcom na wymianę punktów na kampanię marketingową aplikacji w sklepie Windows Phone, App Social, reklamach TV czy kampaniach w internecie na całym świecie.

Nowa wersja programu to także ulepszony design (aplikacja działa lepiej na komputerach, tabletach i smartfonach) oraz praktyczne powiadomienia o zadaniach, akceptacjach i zamówieniach. Dzięki specjalnym dodatkowym kodom można zdobywać dodatkowe punkty, nagrody czy zniżki.

Od dziś program DVLUP jest już dostępny w ponad 20 krajach, w tym w Polsce, Australii, Kanadzie, Chinach, Egipcie, Finlandii, Francji, Niemczech, Indiach, Indonezji, Włoszech, Kenii, Wielkiej Brytanii, Wietnamie, a także w Stanach zjednoczonych. Udział w programie jest bezpłatny.