Steelseries Rival: nowy gryzoń dla graczy w przystępnej cenie

Rival to również pierwsza od dawna mysz Steelseries wyprofilowana z myślą o praworęcznych użytkownikach. Dla praworęcznych graczy, którzy grają na modelu Ikari to z pewnością dobra wiadomość. Leworęczni, patrząc na obecną ofertę uniwersalnych myszek od Steelseries zawsze mogą wybrać inny model (od siebie polecam Sensei [RAW]).
Steelseries Rival: nowy gryzoń dla graczy w przystępnej cenie

Profilowany kształt to nie jedyna nowość w Rywalu. W nowej myszy zastosowano również opatentowane przez Steelseries przełączniki pod przyciskami, których żywotność, według zapewnień producenta wystarczy na ponad 30 milionów kliknięć. To więcej niż oferują wszystkie inne myszki dostępne aktualnie na rynku. Do tego oczywiście wybór koloru podświetlania z pośród 16,8 miliona barw, regulacja rozdzielczości myszy (można przełączać w trakcie). Na sam koniec, miły drobiazg dla każdego, kto lubi personalizować swoje zabawki do grania:

Gumową plakietkę z trójwymiarowym napisem, umieszczoną z tyłu myszy będzie można zamówić w dwóch wersjach (z napisem “Rival” albo “SteelSeries”). Prawdopodobnie niedługo po premierze, liczba opcji wzrośnie – SteelSeries prowadzi obecnie rozmowy w sprawie partnerstwa z drukarniami 3D, aby umożliwić właścicielom modelu Rival tworzenie własnych napisów.

Na koniec, najważniejsze cechy Steelseries Rival:

  • Rozdzielczość: do 6500 CPI (możliwość konfiguracji)
  • Czas reakcji: do 1ms (możliwość konfiguracji)
  • Wygląd: gumowe elementy na bokach dla pewniejszego chwytu, materiał zmniejszający pocenie się dłoni, 6 programowalnych klawiszy.
  • Trzy tryby działania, dostępne dzięki oprogramowaniu SteelSeries Engine:

-SteelSeries ExactAim – pozwala użytkownikowi zwolnić, skupić się i wycelować

-SteelSeries ExactSens – kontrola poziomu czułości

-SteelSeries ExactAccel – jak szybko mysz przyspieszy z jednego do drugiego punktu

SteelSeries Rival

jest już dostępna w pre-orderze w sklepie internetowym SteelSeries w

sugerowanej cenie ok. 250 PLN

.