Pierwsze seriale dla Xboxa pojawią się na początku przyszłego roku

Pierwsze seriale dla Xboxa pojawią się na początku przyszłego roku

“Mamy nadzieję, że będziemy w stanie pokazać coś naszym użytkownikom w pierwszym kwartale przyszłego roku. Najpóźniej w drugim.”

Przypomnijmy: Nancy Tellem została zatrudniona przez Microsoft w 2012 roku i od tego czasu zajmuje się produkcją seriali i programów telewizyjnych, które już niedługo otrzymają na wyłączność użytkownicy konsol Xbox 360 i Xbox One. Tempo pracy, które narzuciła Tellem jest rzeczywiście imponujące, biorąc pod uwagę, że z ostatniego jej komentarza możemy wnioskować, że część z realizowanych przez Microsoft produkcji jest już prawie gotowa.

Z pewnością jest również na co czekać. Wiemy na pewno, że jedną z pozycji Microsoftu ma być serial science-fiction, osadzony w uniwersum Halo. Reżyserowania tej “uczty dla graczy” podjął się sam Steven Spielberg, który zna się całkiem nieźle na kręceniu wojennych scen, a o to w gruncie rzeczy chodzi właśnie w Halo.

Nie wiadomo jednak, czy polscy użytkownicy konsol Microsoftu będą mogli obejrzeć legalnie te ekskluzywne produkcje. Część usług Xbox Live jest nadal niedostępna w Polsce, nie mówiąc już o najnowszych konsolach: Xbox One, na których premierę nadal musimy czekać.