Pstrykamy: drukuj zdjęcia bezpośrednio z telefonu

Pstrykamy: drukuj zdjęcia bezpośrednio z telefonu

Pstrykamy

to pierwsza w Polsce aplikacja, którą umożliwia tanie wywołanie kilku fotografii ze smartfona bez względu na to, gdzie w danym momencie się znajdujemy. Jak twierdzą jej twórcy, aplikacja powstała z trzech powodów:

  • Większość zdjęć trzymamy w pamięci telefonu. A w każdej chwili możemy go stracić – kradzież, kontakt z wodą, awaria…
  • Chcielibyśmy wywołać kilka zdjęć, ale jest z tym dużo zachodu – przegranie zdjęć, segregacja, dwukrotna wizyta u fotografa.
  • Koszt wywołania kilku zdjęć w serwisie internetowym jest zabójczy – opłata za “otwarcie sesji”, koszty przesyłki i pakowania. Opłaca się dopiero wydruk kilkuset zdjęć.

I rzeczywiście, z nową aplikacją jest znacznie prościej i szybciej. Wystarczy pobrać Pstrykamy z Google Play dla urządzeń z Androidem i zainstalować na swoim smartfonie. Po uruchomieniu aplikacji wyświetlą się zdjęcia z galerii telefonu. Następnie w kilku krokach możemy założyć konto, dodać adresy wysyłki i doładować środki.

Zamówione zdjęcia w formacie 10×15 wyślemy na wskazane adresy niezwłocznie po wydrukowaniu w laboratorium fotograficznym. Pakowanie i wysyłka jest już wliczona w cenę. Przy kolejnym uruchomieniu zamówienie zdjęć z telefonu zajmuje nie więcej niż pół minuty.

Wywołanie 5 zdjęć to koszt 4,99 złotych. Jednorazowe wywołanie 10 zdjęć kosztuje 7,99 zł, a paczka 20 zdjęć to koszt 12,99 zł. Do każdego pakietu można dodawać kolejne zdjęcia po 50 groszy każde (w najdroższym pakiecie kolejne zdjęcie kosztuje 40 gr).