Avast SecureLine zabezpieczy publiczne sieci WiFi

Avast SecureLine zabezpieczy publiczne sieci WiFi

Darmowe otwarte hotspoty Wi-Fi są wszędzie, zapewniając nam dogodny dostęp do Internetu szczególnie w trakcie podróży. Niestety punkty te nie zapewniają bezpiecznego połączenia. Hakerzy bez problemu uzyskują dostęp do danych osobowych użytkowników podłączonych do tych niezabezpieczonych sieci.

Avast proponuje rozwiązanie SecureLine VPN dla smartfonów i tabletów z systemem Android, jak również zaktualizowaną wersję SecureLine dla iPhone’a i iPada. SecureLine działa jak tunel, szyfrując dane użytkownika, tworzy wirtualną tarczę i powoduje, że poczynania użytkownika w sieci są niewidoczne dla świata zewnętrznego. Użytkownicy mogą surfować po Internecie całkowicie anonimowo, chroniąc się przed hakerami oraz inwigilacją w sieci.

Usługa SecureLine VPN może być aktywnie włączona przez użytkownika lub automatycznie ustawiona dla wybranego bezpiecznego połączenia szyfrowanego za każdym razem, gdy urządzenie mobilne łączy się z otwartym bezprzewodowym Internetem.

Niestety, SecureLine VPN nie jest darmowy. Jest dostępny w formie abonamentu miesięcznego (ok. 10 zł) lub rocznego (ok. 100 zł) do pobrania odpowiednio na Google APP dla Androida i dla urządzeń iOS na Apple Store.