WiMP stawia na wideo

Muzyczny serwis streamingowy WiMP wprowadził nową wersję aplikacji działającej w środowisku Android. Fundamentalną zmianą jest pojawienie się w niej sekcji Hot New Videos, w której znajdować się będą m.in. materiały video z koncertów, wywiady z gwiazdami oraz teledyski.

Wprowadzenie sekcji Hot New Videos jest pierwszym krokiem na drodze do zmiany sposobu korzystania ze strumieniowanych treści muzycznych na WiMP-ie. –

Od tej pory mówiąc streaming muzyki będziemy mieli na myśli nie tylko możliwość słuchania jej zawsze i wszędzie ale także najwyższy stopień kontaktu z materiałami audiowizualnymi — mówi Adrian Ciepichał, dyrektor polskiego oddziału WiMP. –

Chcemy dostarczać fanom muzyki jak najwięcej treści, które ich inspirują i interesują a więc: dźwięk, obraz oraz informacje redakcyjne.

W nowej aplikacji na urządzenia działające w środowisku Android pojawia się także Equalizer, funkcja umożliwiająca korekcję dźwięku poprzez tłumienie lub podbijanie określonych pasm częstotliwości. Zmianie uległ także wygląd – po lewej stronie dodano menu ułatwiające obsługę aplikacji.

Zarówno Hot New Videos jak i Equalizer pojawią się wkrótce także w aplikacjach działających w środowisku iOS oraz Windows Phone a także w aplikacji desktopowej.

0
Źródło: WiMP
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.