Społeczność Digart.pl tworzy Age of Wonders III

Digart.pl jest serwisem internetowym, który skupia społeczność związaną ze sztuką: od grafiki poprzez fotografie, rysunki, projekty stron internetowych, a skończywszy na poezji, prozie i innych obszarach sztuki.
Społeczność Digart.pl tworzy Age of Wonders III

Age of Wonders III to turowa gra strategiczna, której premierę zaplanowano na 31 marca. Jej istotnym elementem jest możliwość kreowania własnego bohatera i królestwa, między innymi poprzez wybór jego rasy. Ta decyzja wpływa na strategię całej rozgrywki. Gracz będzie miał do wyboru 6 grywalnych ras postaci, takich jak: elfy, drakoni, gobliny, krasnoludy, ludzie i orkowie. Istotą konkursu organizowanego na digart.pl jest zaprojektowanie własnej, zupełnie nowej rasy, wraz z jednostkami do niej przynależnymi. Wymagany jest także opis przeznaczenia poszczególnych jednostek.

“Niebawem na rynku pojawia się strategia wyczekiwana przez fanów od lat. Age of Wonders III idealnie wpisuje się w nasze klimaty, dlatego też angażujemy społeczność w kreowanie jej świata.”

– komentuje Roman Pieńczykowski, znany na portalu digart.pl jako Skina.“Wspólna inicjatywa digart.pl, wydawnictwa Techland oraz SteelSeries to idealna okazja do aktywizowania naszej społeczności. Z uwagi na tytuł, którego konkurs dotyczy, spodziewamy się wyjątkowo dużego zainteresowania projektem.” – dodaje.

Wytycznymi projektu są jednolity kolor, gradient lub tekstura w tle. Dowolna płeć, wiek oraz stworzenie minimum czterech jednostek nowej rasy. Nagrodami w konkursie są najnowsze słuchawki stworzone specjalnie dla graczy, których sponsorem jest firma SteelSeries, a także egzemplarze gry Age of Wonders III oraz tablet piórkowy dla zwycięzcy.

Więcej szczegółów o konkursie:

http://www.digart.pl/forum/temat/1767647/CAB_110_-_Age_of_Wonders_III.html