Społeczność Digart.pl tworzy Age of Wonders III

Znasz się na grafice? Weź udział w konkursie.

Digart.pl jest serwisem internetowym, który skupia społeczność związaną ze sztuką: od grafiki poprzez fotografie, rysunki, projekty stron internetowych, a skończywszy na poezji, prozie i innych obszarach sztuki.

Age of Wonders III to turowa gra strategiczna, której premierę zaplanowano na 31 marca. Jej istotnym elementem jest możliwość kreowania własnego bohatera i królestwa, między innymi poprzez wybór jego rasy. Ta decyzja wpływa na strategię całej rozgrywki. Gracz będzie miał do wyboru 6 grywalnych ras postaci, takich jak: elfy, drakoni, gobliny, krasnoludy, ludzie i orkowie. Istotą konkursu organizowanego na digart.pl jest zaprojektowanie własnej, zupełnie nowej rasy, wraz z jednostkami do niej przynależnymi. Wymagany jest także opis przeznaczenia poszczególnych jednostek.

„Niebawem na rynku pojawia się strategia wyczekiwana przez fanów od lat. Age of Wonders III idealnie wpisuje się w nasze klimaty, dlatego też angażujemy społeczność w kreowanie jej świata.”

– komentuje Roman Pieńczykowski, znany na portalu digart.pl jako Skina.„Wspólna inicjatywa digart.pl, wydawnictwa Techland oraz SteelSeries to idealna okazja do aktywizowania naszej społeczności. Z uwagi na tytuł, którego konkurs dotyczy, spodziewamy się wyjątkowo dużego zainteresowania projektem.” – dodaje.

Wytycznymi projektu są jednolity kolor, gradient lub tekstura w tle. Dowolna płeć, wiek oraz stworzenie minimum czterech jednostek nowej rasy. Nagrodami w konkursie są najnowsze słuchawki stworzone specjalnie dla graczy, których sponsorem jest firma SteelSeries, a także egzemplarze gry Age of Wonders III oraz tablet piórkowy dla zwycięzcy.

Więcej szczegółów o konkursie:

http://www.digart.pl/forum/temat/1767647/CAB_110_-_Age_of_Wonders_III.html