Foobar2000 pojawił się na Kickstarterze!

Foobar2000 pojawił się na Kickstarterze!

W tym celu powstała strona Foobara na Kickstarterze. Jeśli twórcom uda się zebrać całą kwotę, czyli 180 tysięcy funtów (ok 908 tysięcy zł), oto co dostaniemy:

  • Wersje mobilne programu dla iOS (iPad + iPhone) i dla Androida – 60000 funtów
  • Sieć społecznościowa Foobar – dzięki niej będziemy mogli wchodzić w interakcje z naszymi znajomymi, śledzić ulubionych wykonawców muzycznych i udostępniać naszą muzykę znajomym (przez limitowaną ilość czasu – coś na zasadzie pożyczania muzyki). – 120000 funtów
  • Chmura Foobar – zarządzanie naszą biblioteką muzyczną z jednego miejsca, synchronizacja list odtwarzania i utworów, możliwość strumieniowania muzyki na urządzenia mobilne – 180000 funtów.

Wszyscy, którzy zdecydują się na wsparcie projektu, uzyskają dostęp do prywatnego forum, gdzie będzie można dyskutować o wyglądzie i funkcjach dostępnych w wersjach mobilnych Foobara. Oprócz tego, dla wszystkich, którzy wpłacą nieco więcej, twórcy Foobara przewidzieli atrakcyjne upominki. Zaczynając od koszulek, przez słuchawki RHA MA750 dla użytkowników iPhone’ów, kończąc na luksusowych słuchawkach Bowers & Wilkings P5 dla tych, którzy wpłacą najwięcej.

Jak na razie zbiórka nie idzie najlepiej. Projekt na chwilę obecną wsparło 12 osób, które wpłaciły łącznie 294 funty. O ile Foobar2000 to świetny darmowy odwtarzacz muzyki, o tyle może się okazać, że jego użytkownicy już dawno znaleźli swoje ulubione alternatywy na swoje systemy mobilne.