Get Even pierwszą polską grą ze wsparciem dla gogli VR

Get Even pierwszą polską grą ze wsparciem dla gogli VR

O Get Even pisaliśmy Wam już w grudniu ubiegłego roku. Pomijając mechanikę gry, która zatrze granice między graniem w pojedynkę, a zabawą w trybie multiplayer tytuł ten wyróżnia się przede wszystkim niespotykaną dotąd oprawą wizualną, powstałą dzięki realistycznej technologii skanowania obiektów 3D polskiej firmy Better Reality.

Nic dziwnego, że twórcy postanowili zapewnić graczom jeszcze większe doznania z obcowania z alternatywną rzeczywistością. Gdy Get Even pojawi się na rynku w 2015r. możemy mieć pewność, że będzie wspierała technologię wirtualnej rzeczywistości. Na powyższym zwiastunie widzimy, że twórcy korzystają z Oculus Rifta, ale z notatki prasowej wynika, że będziemy mogli zagrać w Get Even także na konsoli PS4:

“To połączenie [technologia skanowania + VR] ma na celu wsparcie i rozwinięcie głównych założeń fabularnych gry, która opowiada o przenikaniu się alternatywnych rzeczywistości stanowiących wspomnienia głównych bohaterów. Wirtualna rzeczywistość nie będzie się bowiem ograniczać do użycia sprzętu. Gracz może rozpocząć swoją przygodę korzystając z urządzeń pokroju Oculus VRTM i Project MorpheusTM, by odkryć, że w świecie gry istnieją podobne gadżety, które pozwolą jeszcze mocniej zagłębić się w różne poziomy rzeczywistości.”

Jeśli podoba Wam się powyższa koncepcja warto zagłosować na tytuł w Steam Greenlight.