Jeszcze więcej gier do wyboru przy zakupie Radeona

Jeszcze więcej gier do wyboru przy zakupie Radeona

Poczynając od dziś promocja “Nigdy nie spoczywaj na laurach” zaczyna obejmować jeszcze więcej kart graficznych AMD Radeon rozciągając się od kart Serii R7 po sprzęt dla entuzjastów, jak AMD Radeon R9 295X2. Po raz pierwszy do promocji dołączają też karty graficzne AMD z segmentu “entry-level”: AMD Radeon R7 250X, R7 250 i R7 240.

Promocja “Nigdy nie spoczywaj na laurach” firmy AMD powstała w celu zaoferowania graczom możliwości wyboru spośród listy gier w ramach nagrody i podziękowania za wybór karty graficznej AMD Radeon. W momencie realizacji kuponu AMD Radeon Reward właściciele otrzymają nawet do 3 możliwości wyboru bezpłatnych gier w zależności od tego, czy należy on do kategorii Gold, Silver lub Bronze.

Nadchodzący tytuł studia Square Enix p.t. “Murdered: Soul Suspect” będzie po raz pierwszy dostępny w promocji na poziomie Radeon Rewards Gold i Silver. Gracze mogą już teraz zapewnić sobie dostęp w momencie premiery tej zoptymalizowanej dla architektury Graphics Core Next gry, której debiut zaplanowany jest na czerwiec 2014 roku.

Po raz pierwszy w historii AMD ogłasza wprowadzenie do promocji gier od niezależnych deweloperów, jako jednej z opcji przy realizacji kuponu. Gry te zostały połączone po 2 tytuły w różnych zestawach “Indie Pack”, które można wybrać w miejsce jednej gry klasy AAA lub AA. Wśród w ten sposób oferowanych gier znajdują się:

Oferta związana z promocją “Nigdy nie spoczywaj na laurach” jest sukcesywnie uruchamiana poczynając od 21 kwietnia b.r. w sklepach partnerskich. Gracze mogą zrealizować kupony natychmiast albo zachować swój kod w oczekiwaniu na zapowiedź wprowadzenia nowych tytułów, aczkolwiek nie później niż do 31 sierpnia 2014 roku.