Jabba czyszczony szczoteczką do zębów

Jabba czyszczony szczoteczką do zębów

Na szczęście Tarsier Studio postanowiło zainwestować te pieniądze w zupełnie nową markę. Nie mam nic do Little Big Planet, ale sequelów na rynku prywatnie mam już dość i niecierpliwie czekam na oryginalne pomysły. A takim właśnie może okazać się opisywany tu tytuł.

Gra o roboczym tytule Hunger (Głód) pozwoli wcielić nam się w dziewięcioletnią dziewczynkę o imieniu Six, która została porwana z domu i zaciągnięta do pracy w The Maw – surrealistycznym, podwodnym kompleksie przygotowującym catering dla rozkapryszonych przedstawicieli elity. Nieoczekiwane zrządzenie losu zaoferuje dziewczynce szansę na wolność.

Pod względem mechaniki będziemy mieć tu do czynienia z trójwymiarową, przygodową grą akcji z elementami skradania i eksploracji. Chociaż twórcy zaprezentowali jedynie grafiki koncepcyjne możemy z nich wywnioskować z jak dziwnym otoczeniem przyjdzie nam się zmierzyć. Zewsząd uderza surrealistyczny klimat niepokoju i samotności.

Niestety Tarsier Studio nie zdradziło jeszcze planowanej daty premiery ani platform, na jakich zostanie wydana gra. Ponieważ jednak twórcy podpisali roczną umowę z SCEE przypuszczalnie gra pojawi się najpierw na konsolach PlayStation.