Muzyka Google Play wystartowała w Polsce

Muzyka Google Play wystartowała w Polsce

Usługa All Access daje dostęp do 20 mln utworów i umożliwia słuchanie ich online i offline, pozwala też stworzyć własną, interaktywną stację radiową emitującą tylko piosenki ulubionych artystów, bez przerw na reklamy i z możliwością zmieniania utworów dowolną liczbę razy. Użytkownik może dodawać i usuwać utwory, a także zmieniać kolejność ich odtwarzania. Może także przeglądać utwory pogrupowane według poszczególnych gatunków. Z kolei zakładka “Listen Now” sugeruje użytkownikowi artystów i stacje radiowe, które mogą mu się spodobać, dzięki czemu może on zacząć słuchać muzyki już od pierwszych chwil wejścia do muzycznej biblioteki.

Darmowa Biblioteka umożliwia dodanie własnej kolekcji muzycznej. Pozwala przechowywać w chmurze do 20 tysięcy utworów za darmo i słuchać ich na dowolnym urządzeniu z systemem Android lub iOS albo za pośrednictwem strony play.google.com.

Muzyka Google Play to również sklep muzyczny, który umożliwia zakup całych albumów lub pojedynczych utworów w formacie mp3. W promocyjnej cenie 11,99 zł w sklepie można znaleźć kilkadziesiąt albumów, np. Comfort And Happiness Dawida Podsiadło. Ceny pojedynczych utworów zaczynają się od 0,99 gr.

Użytkownicy mogą wypróbować usługę All Access przez pierwszy miesiąc bezpłatnie a następnie pozostać przy cenie 15,99 zł miesięcznie, jeśli skorzystają ze specjalnej oferty dostępnej do 15 sierpnia.

Muzyka Google Play to jedyna oferta na rynku która łączy trzy funkcje: usługę streamingową (All Access), Bibliotekę własnych mp3 przechowywanych w chmurze, oraz Sklep Play z muzyką — mówi Marcin Karnowski, dyrektor marketingu Google w Polsce.

Możliwość wgrania do 20 tys. własnych utworów daje bezpłatny dostęp do naszej muzyki na każdym urządzeniu, wszędzie gdzie jesteśmy. Dodatkowo wprowadzamy usługę All Access w bardzo atrakcyjnej cenie – wszyscy otrzymują darmowy pierwszy miesiąc, a ci którzy zdecydują się skorzystać z oferty promocyjnej do 15 sierpnia, utrzymają cenę 15,99 zł miesięcznie tak długo jak ich konto będzie aktywne.

Po 15 sierpnia cena usługi All Access będzie wynosić 19,99 zł miesięcznie.

Dzięki dzisiejszej premierze, Google Play staje się miejscem, gdzie internauci mogą znaleźć coraz więcej treści rozrywkowych: aplikacje, gry, książki, a teraz również muzykę i cieszyć się nimi korzystając z przeglądarki internetowej czy dowolnego urządzenia z systemem Android lub iOS.