Na dinozaury zapolujesz jeszcze w tym miesiącu

Na dinozaury zapolujesz jeszcze w tym miesiącu

7 dni później, dokładnie 30 maja gra stanie się już dostępna dla wszystkich w cenie 25$. Czy warto na nią czekać? Bez dwóch zdań! W końcu zobaczymy prawdziwy survival. Wcielając się w jednego z członków plemienia będziemy musieli przetrwać na wyspie w otoczeniu dzikich zwierząt i wrogich plemion.

Możemy liczyć na duży, otwarty świat ze zmieniającymi się i wypływającymi na rozgrywkę warunkami atmosferycznymi (np. mgła ograniczy nasze pole widzenia, a deszcz zmyje ślady zwierząt), zręcznościowy system walki oraz ciekawą mechanikę śledzenia zwierząt (dinozaury znajdziemy nie tylko po ich śladach w terenie czy odgłosach, ale nawet… gwiazdach na niebie!).

Nie zabraknie rozbudowanego craftingu przedmiotów i budynków. Tu twórcy postawili na realizm – nasz bohater nie będzie posiadał plecaka, do którego wejdzie mu nieograniczona ilość kamieni czy głów dinozaurów. Każdy element będziemy musieli nosić pojedynczo. Gra nastawiona jest na zabawę w sieci, a zatem współpraca z innymi graczami będzie jak najbardziej wskazana.