Twórcy Symulatora Kozy prezentują nową grę [wideo]

Twórcy Symulatora Kozy prezentują nową grę [wideo]

W grze wcielimy się w młodego chłopaka, który podąża śladami swojego ukochanego wujka. Mężczyzna słynący z zamiłowania do wynalazków i badań nad obcymi cywilizacjami przepada nagle bez wieści. Technologia, którą po sobie pozostawił pozwoli nam jednak wkroczyć do innego świata – do którego najprawdopodobniej podążył też naukowiec.Kim tak naprawdę był nasz wujek? Co znajduje się po “tamtej stronie”? Czy obca cywilizacja jest do nas przyjaźnie nastawiona? Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskamy podczas rozgrywki.

Świat do którego trafimy będzie zupełnie odmienny od naszego – większość jego elementów unosić się będzie w powietrzu. Na szczęście nasz kombinezon umożliwi nam odbywanie długich skoków, a za pomocą czegoś w rodzaju magnetycznych lin będziemy mogli przyciągać się do obiektów. Im zgrabniej będziemy się poruszać w przestrzeni, tym nasz “lot” będzie szybszy. Nie zabraknie także swego rodzaju zagadek logicznych.

A Story About My Uncle trafi do sprzedaży na Steam jeszcze w tym miesiącu – dokładnie 28 maja. Cena gry nie jest jeszcze znana.