BoxOff Play: Wystartowała nowa platforma z grami!

BoxOff Play: Wystartowała nowa platforma z grami!

Gdy w poprzednim tygodniu zapowiadałam Wam premierę BoxOff Play wyraziłam swoje obawy co do potencjalnej oferty i opłaty abonamentowej. Jak się okazuje nie były one zupełnie bezpodstawne. Co prawda jeśli już teraz zdecydujecie się skorzystać z oferty wyjdziecie na tym całkiem korzystnie- o ile oczywiście wymienione w pakiecie gry Was zainteresują.

Za kwotę 24,90 zł otrzymacie na miesiąc dostęp do 92 tytułów. Nie znajdziecie tu jednak żadnych nowości – Techland z zupełnie nieznanych przyczyn nie zdecydował się umieścić w ofercie ani bardzo dobrego Call of Juarez: Gunslinger ani Dead Island. Powiedziałabym, że postawiono raczej na tytuły niezależne np.The Tiny Bang Story czy Traumę, stare gry przygodowe i serie symulatorów. Być może w kolejnych miesiącach do oferty trafi coś ciekawszego – niestety musicie liczyć się też ze znacznie wyższą ceną.
Standardowy abonament ma wynosić bowiem 49,90 zł. Usługę BoxOff Play znajdziecie pod TYM linkiem.

NASZYM ZDANIEM
Standardowa cena usługi jest moim zdaniem zdecydowanie za wysoka jak na portfel przeciętnego Polaka. 600 zł w skali roku nie brzmi zbyt zachęcająco. Dla porównania PlayStation Plus na 12 miesięcy kosztuje zaledwie 192 zł – równowartość jednej gry na platformę Sony -, a umożliwia nam dostęp do 72 gier rocznie. Wśród nich także znajdują się produkcje niezależne, ale równie sporo jest gier nowych lub bardzo dobrze przyjętych przez media i samych graczy.