Destiny zapowiada się na hit!

Destiny zapowiada się na hit!

To największa beta na obecną generację konsol, znacznie większa niż w przypadku innych gier. Jest to zarazem największa w historii beta nowej marki na konsole – powiedział Eric Hirshberg, CEO Activision Publishing. – Przeprowadzenie bety na taką skalę jest niemałym wyczynem, dlatego jesteśmy zachwyceni, że gra spotkała się z takim odzewem. Wersja beta stanowi jedynie próbkę tego, co znajdzie się w pełnej wersji gry. Odliczamy dni do premiery Destiny, która przewidziana jest na 9 września”

Liczba ludzi, którzy wzięli udział w beta-testach Destiny powaliła nas na kolana – mówi Pete Parsons, COO Bungie. – Popularność bety przekroczyła nasze oczekiwania, a opinie graczy, które otrzymaliśmy w czasie jej trwania, okazały się bezcenne. Nie jesteśmy w stanie wyrazić w pełni naszej wdzięczności względem graczy. Będziemy ciężko pracować przez kilka następnych tygodni, aby upewnić się, że Destiny spełni w dniu premiery wszystkie ich oczekiwania.

Czym jest Destiny? Cytując twórców: wszystko uległo zmianie po pojawieniu się Travelera. Jego przybycie rozpoczęło złotą erę dla naszej cywilizacji, dla całego naszego układu słonecznego. Nie trwało to wiecznie. Coś nas trafiło, rzuciło na kolana, pozbawiło przytomności. Nieliczni, którzy ocaleli, zbudowali miasto pod Travelerem i rozpoczęli powolną eksplorację pozostałości starego świata. Jednak napotkali oni jedynie na żądnych krwi wrogów. Jesteś, władającym niezwykłymi mocami, strażnikiem ostatniego ocalałego miasta na Ziemi. Chroń to miejsce, pokonaj nieprzyjaciół, odzyskaj co straciliśmy.