Wyciekła lista map i misji z Destiny – gracze nie kryją rozczarowania

Wczoraj zakończyły się testy otwartej bety Destiny, które cieszyły się dużą popularnością. Jej pełna wersja dostępna będzie 9 września. Niektórzy gracze tak bardzo nie mogą się już jej doczekać, że postanowili na własną rękę poszukać informacji, których Bungie poskąpiło. Największy w historii budżet gry sprawił, że oczekiwania graczy są wcale nie mniejsze. Niestety jeśli poniższe informacje są kompletne i pokryją się z rzeczywistością możemy mieć do czynienia z najbardziej przecenionym tytułem w historii…
Wyciekła lista map i misji z Destiny – gracze nie kryją rozczarowania
Tak może wyglądać mapa w pełnej wersji gry fot. Reddit

Tak może wyglądać mapa w pełnej wersji gry fot. Reddit

Pod tym linkiem znajdziecie aktualną listę misji, do jakich dokopał się użytkownik Reddita. W skrócie – dostępne będą cztery planety, na których zwiedzimy zaledwie jeden obszar eksploracyjny: Ziemia (“Old Russia”), Wenus (“Ishtar Sink”), Księżyc (“Sea of Storms”) i Mars (“Meridian Bay”. Te informacje zostały już potwierdzone przez developera. Innymi słowy, jeśli chodzi o ten aspekt zabawy gracze uczestniczący w becie zobaczyli już 1/4 gry.
Oprócz tego możemy liczyć na 32 misje fabularne, 23 misje typu strike (tryb kooperacji), 11 map do trybu PvP, 5 trybów PvP i 1 mapa do trybu Raid (dla poziomów 27, 30 i 31). Nie wygląda to zbyt okazale, zwłaszcza w kontekście samej eksploracji. Twórcy podkreślają, że jest to ich największa gra jaką kiedykolwiek zrobili – “Będziecie mogli w nią grać przez wiele miesięcy, lat, a nawet dziesięcioleci, jeśli będziecie odpowiednio…oddani”. Może okazać się zatem, że podstawowa wersja gry będzie dość okrojona i bez dokupywania kolejnych DLC nie poznamy pełnego smaku zabawy, podobnie jak chociażby w przypadku serii The Sims.