CD Projekt został polskim dystrybutorem The Vanishing of Ethan Carter

CD Projekt został polskim dystrybutorem The Vanishing of Ethan Carter

Astronauci powinni być zadowoleni z takiego dystrybutora jak CDP.pl. Po pierwsze: gra ukaże się w polskiej wersji językowej, przy czym gracze będą mieli do wyboru: pełen dubbing, polskie napisy, lub oryginalną (angielską) ścieżkę dźwiękową.

Decyzją CDP.pl w Polsce gra będzie sprzedawana pod polskim tytułem: Zaginięcie Ethana Cartera. Na jesieni będzie dostępna zarówno wersja pudełkowa, jak i cyfrowa.

“Polska wersja The Vanishing jest dla nas wszystkich wyzwaniem, dlatego wspólnie z CDP.pl pracujemy nad dopieszczeniem wszystkich szczegółów, obsadą aktorską i nawet najdrobniejszymi niuansami językowymi, które mają ogromne znaczenie dla właściwego poprowadzenia historii i samej opowieści” — komentuje Adrian Chmielarz, jeden z założycieli The Astronauts.

“Każde słowo, a nawet sposób jego wypowiedzenia, mogą być dla graczy wskazówką lub mogą go wprowadzić w błąd. Nie mówiąc już o klimacie gry, który może zostać zakłócony przez jedną fałszywą nutę” — wyjaśnia.

“Nie wyobrażamy sobie, żeby polscy gracze nie mieli możliwości wcielenia się w detektywa Prospero i myślenia razem z nim po polsku” — dodaje Michał Gembicki, dyrektor zarządzający CDP.pl.

Wszystko to brzmi wspaniale. Wygląda na to, że Zaginięcie Ethana Cartera może okazać się kolejnym polskim hitem, który odbije się szerokiem echem poza granicami naszego kraju. O ile oczywiście gra sprosta naszym oczekiwaniom potęgowanym przez takie zapowiedzi, jak ta powyżej.