Edycja kolekcjonerska Wiedźmina dla Xbox One zawiera ekskluzywne gadżety

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina dla Xbox One zawiera ekskluzywne gadżety

Gwint to charakteryzująca się szybkim tempem rozgrywki gra karciana, której oddawać się będzie można przemierzając rozległy, otwarty świat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – niezależnie od wersji platformowej! Stworzona i rozwijana przez krasnoludy na przestrzeni setek lat gra jest źródłem świetnej rozrywki, niezależnie od poziomu zaawansowania – bez problemu odnajdą się w niej zarówno gracze doświadczeni, jak i nowicjusze.

W Gwincie naprzeciw siebie stają dwie armie, zaś zadaniem graczy jest objęcie funkcji sprawujących nad nimi pieczę dowódców. Wszystkie spośród dostępnych frakcji charakteryzują się odmiennymi cechami, dzięki czemu gracze mogą do woli eksperymentować z nowymi taktykami oraz strategiami, poszukując własnej drogi do zwycięstwa. Jeśli lubisz ryzyko, cechuje Cię szybkość reakcji oraz strategiczny zmysł, Gwint to ponad wszelką wątpliwość pozycja stworzona wprost dla Ciebie. Stosuj zabójcze kombinacje kart, korzystaj z magii oraz potężnych kart bohaterów i pokaż swoim przeciwnikom, że nie ma wytrawniejszego dowódcy od Ciebie!

Studio ogłosiło również dodatkową fizyczną zawartość, która pojawi się w Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsoli Xbox One. Będą to

dwie talie do gry Gwint oraz wyjątkowa mapa świata gry wykonana z tkaniny

.