Global Think Test: Rozwiąż test na inteligencję i wygraj 25 tys.$

Global Think Test: Rozwiąż test na inteligencję i wygraj 25 tys.$

Umiejętność utrzymywania skupienia i refleks pozwalają wygrywać w grach wideo, ale mogą też pomóc w unikaniu cyberataków” – mówi Jewgienij Kaspersky, prezes i dyrektor generalny Kaspersky Lab. “Jeżeli coś jest zbyt piękne, by mogło być prawdziwe, najprawdopodobniej prawdziwe nie jest i w większości przypadków czujne oko może dostrzec, że dana strona lub aplikacja jest fałszywa i niebezpieczna. Jeżeli nie rozpraszają Cię inne rzeczy i nauczysz się utrzymywać skupienie, z pewnością dostrzeżesz potencjalne zagrożenia”.

Na stronie Global Think Test możecie już dziś zacząć trenować Wasz umysł, biorąc udział w wielu testach – nie tylko logicznych, ale także zręcznościowych. Za przygotowanie tych pierwszych odpowiada Mensa, natomiast te ostatnie tworzone są przez ekipę Ferrari.

Konkurs odbędzie się 6 września 2014 r. Tego dnia uczestnicy będą mogli poddać testowi swoje możliwości umysłowe i zmierzyć się z najsprawniejszymi mózgami z całego świata. Zwycięzca – osoba, która uzyska najwyższy wynik w najkrótszym czasie – otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 25 tys.$. Zwycięzca zostanie ogłoszony 7 września 2014 r. Do wygrania są także nagrody rzeczowe: rękawice wyścigowe podpisane przez Fernando Alonso i Kimiego Raikkonena, opłacone uczestnictwo w Grand Prix Formuły 1 w Abu Zabi, tablet Google Nexus, Amazon Kindle, PS4 i vouchery do Google Play, iTunes, Spotify, Amazon. Ponadto wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają oprogramowanie bezpieczeństwa Kaspersky Internet Security multi-device zapewniające ochronę komputerów PC, Mac oraz smartfonów i tabletów z Androidem.