Maniacy Call of Duty, szykujcie portfele!

Maniacy Call of Duty, szykujcie portfele!

Właściciele konsol marki Xbox mogą już pobrać czwarty pakiet DLC dla gry Call of Duty: Ghosts. W skład pakietu wchodzą:

Goldrush

– mapa, która przenosi gracza do opuszczonej kopalni złota pełnej podziemnych tuneli. Pędzące po torach wózki stanowią idealny środek transportu. Chcąc zdominować teren, gracz musi jednak przejąć kontrolę nad główną windą. Walka może toczyć się zarówno na powierzchni, jak i w labiryncie podziemnych tuneli. Po wykonaniu rozkazu polowego, gracz ma szansę uwolnić stado wilków.

Subzero

– opuszczona baza okrętów podwodnych w Kanadzie stanowi średniej wielkości mapę bazującą na klasycznym projekcie trzech ścieżek. Wypełnienie rozkazu polowego pozwoli graczowi wywołać śmiertelną śnieżycę.

Dynasty

– przeniesie gracza do bajkowej wioski usytuowanej nad chińskim jeziorem. Plątanina ścieżek na tej średniej wielkości mapie stanowi nie lada wyzwanie. W centrum znajduje się budynek, wokół którego toczą się dynamiczne walki. Ci, którzy wypełnią rozkaz polowy, będą mogli skorzystać ze wsparcia powietrznego.

Showtime

– stanowi odświeżoną mapę Shipment z Call of Duty 4: Modern Warfare. Arena śmierci, wąskie ścieżki i ślepe zaułki stanowią ekscytującą scenerię do walk na krótkim dystansie. Gracz, który wypełni rozkaz polowy otrzyma pakiet wsparcia zawierający jedną z trzech nagród: śmiertelną wieżyczkę, zrzut wielu pakietów lub atak gazem bojowym.

Exodus

– czwarta część historii z Wyginięcia, idealna dla kooperacji czterech graczy. Podczas gdy Ziemia jest opanowana przez Kryptydów, gracz musi ewakuować kluczowy personel na niską orbitę kosmiczną i pokonać Protoplastów, najgroźniejszych z obcych.