CDP.pl obchodzi drugie urodziny

CDP.pl obchodzi drugie urodziny

W związku z 2. urodzinami serwisu, rozpoczęła się wielka promocja obejmująca ponad 200 tytułów z każdej kategorii, która trwać będzie do końca tygodnia. I tak na graczy czekają zniżki sięgające nawet 75% na takie tytuły jak South Park: Kijek Prawdy, SPINTIRES, Battlefield 4, Gothic Universe, Anno 2070 i wiele innych. Część tytułów jest objęta promocją tylko do piątku więc warto się pospieszyć – a w piątek pojawią się nowe propozycje w ofercie.

Osoby poszukujące e-booków i audiobooków również znajdą w promocji coś dla siebie. E-booki autorstwa Andrzeja Sapkowskiego, kryminały Charlotte Link i Johna Le Carre, seria powieści w uniwersum Assassin’s Creed, i więcej taniej nawet o 60%.

Nie lada gratka czeka również fanów dobrego kina. Filmowe hity od Warner Bros. takie jak trylogia Batmana, Władca Pierścieni, Operacja Argo czy Incepcja teraz taniej o 50%.

Dodatkowo promocji towarzyszy akcja, w której 100 klientów, którzy zrealizują w ciągu urodzin zamówienia o najwyższej wartości, otrzymają pakiet upominkowy z grą PC Diablo III oraz filmem na DVD Iron Man 3! Ale to nie wszystko, bo na profilach społecznościowych cdp.pl będzie rozdawać kody na gry, e-booki i filmy.

Akcja potrwa do niedzieli.

Wszystkiego najlepszego cdp.pl! Rozwijajcie się tak dalej:-)