Fani Wiedźmina – nie przegapcie PGA!

Fani Wiedźmina – nie przegapcie PGA!

W głównej części ekspozycji (hala 7A, stoisko 18) przez cały czas trwania targów będą odbywały się konkursy związane z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon od studia CD PROJEKT RED, w których do zdobycia są wspaniałe nagrody. Na zwiedzających czeka katalog wyjątkowych przedmiotów nawiązujących do nadchodzących przygód Geralta, które każdy fan z przyjemnością umieści w swojej kolekcji.

Najważniejsze wydarzenia będą jednak miały miejsce w sobotę 25 października na specjalnie na tę okazję przygotowanej wiedźmińskiej scenie głównej. Wszystko rozpocznie się o 18:30 od koncertu zespołu Percival, którego muzyka została wykorzystana w zwiastunie przygotowanym na targi E3 2014 pod tytułem “Miecz Przeznaczenia” oraz w pełnej grze Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Następnie przypomniany zostanie zwiastun gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pod tytułem “Zabijając Potwory” który stanowił będzie wstęp do pierwszego, około czterdziestominutowego, pokazu gry w polskiej wersji językowej. Po jego zakończeniu fani będą mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania od przedstawicieli developera w trakcie sesji Q&A. Kolejnym punktem programu będzie prezentacja The Witcher Battle Arena, czyli gry MOBA w świecie Wiedźmina z komentarzem.

Wstępny plan atrakcji z szacowanymi czasami trwania (start 25.10, godzina 18:30):

1. Koncert zespołu Percival (30 min.)

2. Zwiastun “Zabijając potwory” (3 min.)

3. Prezentacja gry w polskiej wersji językowej (40 min.)

4. Sesja Q&A z przedstawicielami studia CD PROJEKT RED (15 min.)

5. Prezentacja The Witcher Battle Arena z komentarzem (20 min.)