Metallica zagra na Blizzconie!

Na corocznej imprezie dla fanów Blizzarda występowały już znane zespoły, ale jeszcze nigdy tak dużego kalibru.

Musicie przyznać, że Blizzard, niezależnie od tego, co myślicie o jego aktualnych grach, wie jak ugościć swoich najbardziej oddanych fanów. Bo to właśnie dla nich co roku organizowana jest impreza o nazwie Blizzcon, gdzie studio prezentuje swoje najnowsze produkcje. W tym roku dla fanów Diablo, Warcrafta i Starcrafta zagra Metallica. Jeśli nie wybieracie się na imprezę Blizzarda osobiście, zawsze pozostaje opcja zakupu wirtualnego biletu za 39,99$ (ok 120 PLN) – ciekawe ilu fanów zespołu Metallica wykupi dostęp do strumienia wideo, tylko po to, żeby obejrzeć koncert swoich ulubieńców. Ciekawe również, jak zachowa się zespół w przerwach między kawałkami – czy będą to standardowe gadki, powtarzane po 1000 razy na ich trasach koncertowych, czy odniosą się jakoś do tego, że po raz pierwszy w swojej historii występują na imprezie dla graczy?

Złośliwi komentują występ zespołu jako zasłonę dymną i zadośćuczynienie za to, że w tym roku nie zobaczymy nic ciekawego na Blizzconie. My z oceną całej imprezy wolimy poczekać do jej końca.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.