Chromebooki, Chromebase i Chromebox już w Polsce

Chromebooki i inne urządzenia działające w oparciu o system Chrome OS to nowy rodzaj komputerów. Są szybkie i łatwe w obsłudze, posiadają wbudowane fabrycznie zabezpieczenia, a wszystkie niezbędne aktualizacje systemu pobierane są automatycznie. Dodatkowym atutem urządzeń jest ich przystępna cena.
Chromebooki, Chromebase i Chromebox już w Polsce
Acer Chromebook CB5-311

Acer Chromebook CB5-311

Google Chromebook sprawdzi się w codziennej pracy: podczas wysyłania maili, surfowania po Internecie, zarządzania kalendarzem czy tworzenia i edytowania dokumentów, które łatwo i szybko można udostępnić innym. Chromebooki pracują w oparciu o system Chrome OS, dla którego dostępne są dziesiątki tysięcy aplikacji w Chrome Web Store.

Z urządzenia w łatwy i bezpieczny sposób może korzystać kilka osób, ponieważ każdy może zalogować się na swoje niezależne konto. Nowy Chromebook posiada 1 TB wolnego miejsca na Dysku Google, co pozwala na korzystanie z folderów i plików w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. Chromebooki są zintegrowane z ekosystemem usług Google. Dodatkowo, każdy posiadacz Chromebooka otrzymuje 60 dni dostępu do usługi Muzyka Google Play. *

Chromebook Acer to przenośny, 13-calowy laptop, który umożliwia nieprzerwaną pracę na jednym ładowaniu przez cały dzień. Urządzenie posiada szybkie połączenie z WiFi i dostęp do internetowych multimediów, które można oglądać na ekranie w wysokiej rozdzielczości. Chromebook Acer jest również dostępny w wersji 11-calowej.

Komputer LG Chromebase to alternatywa dla tradycyjnych PC-tów i wygodne urządzenie dla całej rodziny. To rozwiązanie typu all-in-one, które wyposażone jest w zestaw dwóch głośników, klawiaturę, mysz oraz kamerę HD.

Asus Chromebox to kompaktowy i wydajny minikomputer działający na systemie Chrome OS. Został nagrodzony Good Design Award 2014. Więcej informacji o Chromebookach i innych urządzeniach z ChromeOS można znaleźć na stronie: https://chromebook.withgoogle.com/pl/.

Dostępność i ceny

Chromebooki Acer dostępne są od 5 grudnia br. w internetowej sprzedaży na Euro.com.pl oraz w wybranych sklepach Media Markt i Saturn. Chromebook Acer 13″ dostępny jest w sugerowanej cenie detalicznej od 1199 zł (w zależności od modelu), a urządzenie 11-calowe od 999 zł.

LG Chromebase jest dostępny od 5 grudnia br. w internetowych sklepach x-kom.pl, komputronik.pl, euro.com.pl, morele.net, zadowolenie.pl oraz w wybranych sklepach Media Markt i Saturn w sugerowanej cenie detalicznej 1399 zł.

Asus Chromebox wejdzie do sprzedaży w przyszłym tygodniu i będzie go można kupić w sklepach internetowych x-kom.pl i komputronik.pl. Sugerowana cena detaliczna od 799 zł

Urządzenia innych producentów będą dostępne w najbliższych miesiącach.