Nikt nie gra w symulatory farmy? Akurat!

Nikt nie gra w symulatory farmy? Akurat!

Farming Simulator to taki mały fenomen gamingu. Niby nikt się nie przyznaje, że uwielbia jeździć wirtualnym traktorem i rozwijać swoje gospodarstwo rolne, ale wyniki sprzedaży mówią co innego:). W ciągu miesiąca od premiery najnowszej części gra sprzedała się w 30 tys. egzemplarzy bijąc dwukrotnie rekord sprzedaży Farming Simulator 13 w analogicznym okresie.
Na całym świecie zaś seria symulatora rolniczego sprzedała się w 5 mln egzemplarzy, co również jest świetnym wynikiem biorąc pod uwagę dość niszową tematykę gry.

Farming Simulator 15 to bardzo rozbudowany i kompleksowy symulator od doświadczonego studia GIANTS Software. Bezpośrednio w grze znajdziemy ponad 140 pojazdów i narzędzi, w tym sprzęt rolniczy największych światowych marek, takich jak New Holland, Ponsse, Case IH, Deutz-Fahr i wielu innych. Dodatkowo, Farming Simulator 15 wprowadza możliwość zarządzania lasami i produkcją drewna.

Twórcy pomyśleli nawet o myjniach, które pomogą utrzymać pojazdy w czystości. Gospodarstwem można zarządzać wraz z przyjaciółmi w trybie online lub w sieci lokalnej (współpraca w grupie nawet 16 osób). Dostępne są również modyfikacje pojazdów i sprzętu przygotowane przez graczy z całego świata, co gwarantuje setki godzin dodatkowej rozgrywki! Farming Simulator 15 daje także możliwość zarządzania gospodarstwem za pomocą nowej infrastruktury w dwóch nowych otwartych światach, w tym w rejonie Europy Północnej.

Z okazji tak dobrych wyników sprzedaży wydawca gry – CDP.pl przygotował małą promocję. Każda osoba, która już zakupiła Farming Simulator 15 w sklepie CDP.pl albo zakupi go do końca 2014 roku otrzyma specjalny “Kod promocyjny”, który daje dostęp na 3 miesiące do wersji Premium systemu do zarządzania gospodarstwem rolnym RolnikON. Jest to system, którego celem jest efektywne zarządzanie uprawą, magazynowanymi materiałami, hodowlą, a co za tym idzie również energią i czasem użytkowników. Wartość kodu to 84 zł.