Zostań narratorem Basement Brawl

Jeśli marzyłeś kiedykolwiek o tym, by zaistnieć w branży gier wideo, a nie znasz się na programowaniu czy grafice masz jeszcze inne możliwości. Jedną z nich oferuje krakowskie studio Bloober Team.

Bloober Team przygotowuje się pomalutku do premiery swojej odświeżonej produkcji – Basement Brawl. Zanim jednak gra trafi na rynek studio zaprasza do zabawy wszystkich graczy, która być może pozwoli zaistnieć im w branży.

„Społeczność polskich Graczy jest dla nas bardzo ważna, m.in pomaga nam w kontroli realizacji gry (w trakcie badań focusowych i beta testów), chcielibyśmy jednak abyście stali się więcej niż wsparciem nowej wersji – chcemy byście stali się częścią naszej gry. Pragniemy aby jeden z Graczy został głosem polskiego narratora Basement Brawl!

Jeśli więc czujecie się na siłach, lubicie dobrą zabawę, chcecie przeżyć coś niezapomnianego i pozostawić na stałe swój ślad w „Basement Brawl” napiszcie do nas na wskazany poniżej adres. Zainteresowanym przekażemy potrzebne materiały i więcej szczegółów. Może to właśnie Ty staniesz się upiornym głosem narratora?”

Zgłoszenia można wysyłać na adres: [email protected]

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.