Sympatia.pl nie boi się Tindera i idzie na całość

Sympatia.pl, lider na polskim rynku randkowania, oddaje w wasze ręce nową aplikację mobilną na Androida. Wersja dla iOS już niedługo pojawi sie w Appp Store. Sympatia.pl to ponad 1,1 mln użytkowników miesięcznie, którzy w samym listopadzie dokonali blisko 220 mln odsłon.

Nowe technologie od lat zmieniają sposoby poszukiwania partnera i nawiązywania znajomości, a rosnąca liczba użytkowników smartfonów jeszcze bardziej ułatwia znalezienie drugiej połówki.

Sympatia.pl chce wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom, oddając w ręce użytkowników aplikację o, jak zapewniają jej twórcy, nowoczesnym wyglądzie i intuicyjnej obsłudze, umożliwiającą swobodny kontakt, gwarantującą bezpieczeństwo i łatwe nawiązywanie nowych znajomości.

Dzięki aplikacji

można:

  • szybko i intuicyjnie wyszukiwać interesujące cię osoby, przeglądać ich zdjęcia i galerie,
  • rozmawiać i poznawać osoby w drodze do pracy, w autobusie
  • nie ominie cię już żadna wiadomość, otrzymasz powiadomienie push o tym, że ktoś cię odwiedza lub chce się z tobą umówić,
  • w łatwy i prosty sposób dodasz nowe zdjęcia.

Oprócz ciekawych nowości, aplikacja zachowuje najważniejsze wartości portalu Sympatia.pl, czyli swobodny kontakt z milionami użytkowników, bezpieczeństwo użytkowania oraz anonimowość.

Korzystający z aplikacji Sympatii mają dostęp do największej bazy użytkowników w Polsce i – oszczędzając swój czas – maksymalnie zwiększają krąg poszukiwań partnera.

0
Źródło: Onet.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.