Druga część Lords of The Fallen ukaże się w 2017 roku!

Druga część Lords of The Fallen ukaże się w 2017 roku!

Jeszcze w tym roku ukaże się mobilna wersja Lords of The Fallen, która będzie dostępna na systemy iOS i Android (nie wiemy jednak, czy pod uwagę brana jest również platforma Android TV). O grze wiadomo niewiele więcej – nawet gatunek pozostaje na tą chwilę tajemnicą. Marek Tymiński, prezes CI Games zdradził nam tylko, że mobilne Lords of The Fallen będzie tytułem free 2 play. Niestety, będzie to jedyny tytuł CI Games, który ukaże się w tym roku. O wiele ciekawiej zapowiadają się lata 2016 i 2017.

W 2016 bowiem ukaże się Sniper Gnost Warrior 3, tworzony pod kierownictwem nowego dyrektora artystycznego, który oprócz wieloletniego doświadczenia przy tworzeniu gier może pochwalić się również odbytą służbą w amerykańskich Marines.

Fani Lords of The Fallen muszą uzbroić się w dodatkową cierpliwość, albowiem druga część przygód Harkyna została zaplanowana dopiero na rok 2017. Nie udało nam się dowiedzieć, co Tomasz Gop wraz z ekipą CI Games planują w związku z Lords of The Fallen 2, być może jednak już niedługo uda nam się dowiedzieć czegoś więcej.

Miło też dowiedzieć się, że CI Games jest bardzo dobrze zarządzane, jeśli chodzi o stronę czysto biznesową – przychody studia w ostatnich dwóch latach przekroczyły 100 milionów złotych. 2013 i 2014 CI Games zakończyło zyskiem: w 2013 było to 29 milionów złotych, w 2014 2 miliony – to i tak dobry wynik, biorąc pod uwagę koszty produkcji Lords of The Fallen.