Router FRITZ!Box LTE w sieci PLAY

PLAY wprowadza do swojej oferty wielofunkcyjny router FRITZ!Box 6840 LTE. Gigabitowe porty LAN, szybka sieć WLAN w paśmie 2,4 oraz 5 GHz, wbudowana centralka telefoniczna, NAS oraz polskie menu to tylko kilka cech tego modelu.

Router LTE FRITZ!Box 6840 jest dostępny w sieci PLAY zarówno w ofercie dla klientów indywidualnych jak i biznesowych, zarówno w ofercie 24 oraz 36 miesięcznej. Klienci biznesowi będą mogli kupić router FRITZ!Box 6840 LTE w ofercie 24 miesięcznej za 64,99 zł netto, a w 36 miesięcznej za 49,99 zł netto, natomiast dla klientów indywidualnych model ten będzie dostępny za 89,99 zł z VAT w ofercie na 24 miesiące oraz za 69,99 z zł w ofercie 36 miesięcznej.

FRITZ!Box 6840 LTE jest w stanie zapewnić szybkość transferu danych do 100 Mbit/s przy pobieraniu danych oraz do 50 Mbit/s przy wysyłaniu. Model ten w jednym urządzeniu łączy wszystkie najważniejsze funkcje komunikacji sieciowej: bezprzewodowy dostęp LTE, bezprzewodową sieć WLAN, gigabitowe porty Ethernet, sieciową pamięć masową, telefonię cyfrową i stację bazową DECT. Co więcej jest on również wzbogacony o analogowy interfejs obsługujący wszelkie dostępne telefony i faksy, a dzięki najnowszemu oprogramowaniu FRITZ!OS bezprzewodowo integruje także smartfony z utworzoną siecią domową.

Wśród pozostałych dostępnych funkcji routera LTE znajdują się: oddzielna bezprzewodowa sieć dla gości, tryb kontroli rodzicielskiej, dodatkowa zapora firewall czy automatyczna sekretarka. Dzięki zintegrowanemu z routerem FRITZ!Box LTE media serwerowi możliwe jest także odtwarzanie zmagazynowanych plików muzycznych czy filmowych na dowolnych urządzeniach znajdujących się w sieci domowej.

„Router FRITZ!Box produkowany przez firmę AVM to świetne rozwiązanie dla wymagających klientów, zarówno indywidualnych jak i biznesowych. Urządzenie to oferuje szereg zaawansowanych funkcji, jak na przykład analiza otoczenia sieciowego i ewentualnych zakłóceń, wskazując użytkownikom optymalną lokalizację routera, aby uzyskać jak najlepszą wydajność. Jest doskonałym uzupełnieniem naszej oferty w zakresie dostępu do szybkiego Internetu w technologii LTE, którego zasięg w Play obejmuje już 75% populacji Polski.” – opowiada Marcin Gruszka Rzecznik Prasowy PLAY .

Router FRITZ!Box 6840 LTE jest pierwszym produktem firmy AVM oferowanym przez sieć PLAY. Jednak jak zapewnia

Klaus von Kries Area Sales Manager z AVM

„Mamy nadzieję, iż FRITZ!Box 6840 LTE to dopiero początek naszej współpracy z PLAY. Jesteśmy przekonani, że szeroka oferta routerów FRITZ!Box oraz urządzeń sieciowych FRITZ! może zapewnić użytkownikom PLAY najwyższą wydajność sieci.”.

0
Źródło: AVM
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.