Zobacz jak głosowy asystent Hound miażdży Siri, Cortanę i Google Now

Twórcy SoundHound - jednej z najpopularniejszych aplikacji do szukania piosenek po fragmencie utworu - opracowali nowego asystenta głosowego, który choć wciąż znajduje się w fazie beta, radzi sobie zaskakująco dobrze, a nawet lepiej niż najwięksi konkurenci na rynku.

Hound potrafi bardzo dużo – od wyszukiwania różnego rodzaju informacji, poprzez wysyłanie wiadomości, aż po nawigację. W mniejszym lub większym stopniu to wszystko potrafią także konkurenci – Siri, Cortana i Google Now. Imponujący jest natomiast sposób w jaki działa aplikacja.

Hound pozwala na bardzo precyzyjne tworzenie zapytań – przykładowo „Pokaż mi trzy i czterogwiazdkowe hotele w Seattle z opcją noclegu na trzy doby od piątku kosztujące od 50 do 250 dolarów za dobę”. Nie dosyć, że komunikator bezbłędnie interpretuje pytanie to działa praktycznie błyskawicznie, a na dodatek je zapamiętuje. Dlatego gdy następnie spytamy „a co z dostępem do WiFi i siłownią?” aplikacja powiąże poprzednie wyniki wyszukiwania i pokaże nam hotele z opisanymi usługami mieszczące się także w terminie i cenie, o który prosiliśmy pierwotnie. W ten sposób korzystanie z asystenta głosowego przebiega niezwykle naturalnie, jakbyśmy rozmawiali z drugą osobą. Zobaczcie sami jak na przykładzie kilku pytań wypada Hound i jego konkurencja…

Hound jest na razie dostępny tylko na zaproszenie w Google Play. Trwają także prace nad wersją dla iOS.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.