Tidal odpowiada na Apple Music

Tidal odpowiada na Apple Music

Nowa oferta cenowa pozwoli użytkownikom Tidala, zarówno w wersji Premium (19,99 zł miesięcznie), jak i w opcji HiFi (39,99 zł miesięcznie), na otrzymanie 50% zniżki na każde dodatkowe konto zarejestrowane przez danego abonenta. Główny użytkownik może dodać od jednego do czterech kont, co pozwoli rodzinom na łatwiejsze korzystanie z serwisu Tidal w domu oraz na urządzeniach mobilnych.

Dodatkowe konta będą administrowane przez głównego użytkownika czy też rodzica, ale każdy członek rodziny będzie miał własny login, możliwość zarządzania playlistami, ustawieniami oraz dodatkową zawartością, tak jak inni subskrybenci. Plan rodzinny jest dostępny dla wszystkich, którzy dodadzą od jednego do czterech dodatkowych kont do swojej subskrypcji i sposobu płatności. Każde z kont rodzinnych pozwala na korzystanie z nielimitowanego dostępu do muzyki oraz na zarejestrowanie do trzech urządzeń do słuchania muzyki w trybie offline.

Plan rodzinny będzie dostępny we wszystkich krajach. Informacje, jak dodać dodatkowe konta, są dostępne na stronie http://tidal.com.