Tak wygląda tryb eskadry w Star Wars: Battlefront

Tak wygląda tryb eskadry w Star Wars: Battlefront

To prawdziwa uczta dla oczu. Na niebie roi się od nieprzyjacielskich statków, trafione maszyny sypią iskrami i eksplodują. Do tego mamy jeszcze wspaniałą muzykę, efekty dźwiękowe i rozgrywkę, dzięki którym odnosi się wrażenie, jakby to wszystko było wyjęte prosto z filmu Star Wars” – mówi o Trybie Eskadry projektant gry Peter Forsman.

W trybie Eskadra zasiądziemy za sterami słynnych statków Sojuszu Rebeliantów oraz Imperium Galaktycznego- X-wingów, A-wingów, myśliwców TIE i przechwytujących TIE. Bitwy będą rozgrywane z udziałem 20 graczy, ale oprócz nich nie zbraknie także statków kierowanych przez AI. Zadaniem zespołu gracza jest zniszczenie większej liczby myśliwców niż przeciwnik. Nie zabraknie także misji, w których będzie trzeba przechwycić statki transportowe lub obronić pojazd sojuszu.

Statki każdej ze stron będą posiadać unikalne właściwości- te należące do Imperium dzięki przyspieszeniu przemieszczają się z punktu A do B w ciągu kilku parseków, a rebelianckie w trudnej sytuacji mogą aktywować pole ochronne.

Premiera Star Wars: Battlefront planowana jest na 19 listopada br.