Wsiądź do samochodu Mad Maxa

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą gry Mad Max opartą na kultowym uniwersum, polski wydawca gry zaprasza graczy na ciekawy pokaz.

W kilku centrach handlowych w Polsce będzie można niebawem nie tylko zagrać w doskonale się zapowiadającą grę Mad Max, ale także obejrzeć z bliska i wsiąść do pojazdów znanych miłośnikom tego uniwersum.

Pojazdy będzie można zobaczyć w następujących terminach w poniższych centrach handlowych:

  • 5-6 września w Zabrzu, w centrum handlowym M1 na ul. Szkubacza 1
  • 12-13 września w Czeladzi, w centrum handlowym M1 na ul. Będzieńskiej 80
  • 19-20 września we Wrocławiu, w centrum handlowym Magnolia na ul. Legnickiej 56
  • 10-11 października w Warszawie, w centrum handlowym M1 na Al. Piłsudskiego 1

Mad Max to gra akcji w otwartym świecie, umiejscowiona na postapokaliptycznych pustkowiach, na których kluczem do przeżycia są samochody. Gracz wciela się w postać Mad Maxa, samotnego wojownika walczącego o przetrwanie z brutalnymi gangami. Jego kultowy Interceptor zostaje skradziony, więc Max musi sprzymierzyć swoje siły z uzdolnionym, ale dziwacznym mechanikiem o imieniu Chumbucket, by zbudować nowy wóz bojowy. Dzięki niemu uda mu się uciec z niebezpiecznych Pustkowi. Premiera gry będzie mieć miejsce już 4 września.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.