Nowy dodatek do GTA V: Online już w przyszłym tygodniu

Nowy dodatek do GTA V: Online już w przyszłym tygodniu

Nowy dodatek pozwoli Ci zostać VIP-em i założyć własną organizację przestępczą. W grze ujrzymy nowe tryby rozgrywki i luksusowe udogodnienia, a także modyfikowalne apartamenty, domy na palach, pojazdy, uzbrojenia i szczyt przepychu – ekstrawagancki jacht z załogą i możliwością modyfikacji.

VIP-owie, którzy przewodzą własnym organizacjom, otrzymają dostęp do nowych kooperacyjnych akcji, wyzwań i umiejętności specjalnych w trybie gry swobodnej. Będą mogli także zatrudniać i zwalniać innych graczy, którzy będą ich ochraniać. Ochroniarze otrzymają regularne wypłaty i specjalne korzyści z tytułu pracy dla VIP-a, np. premie do RP i statystyk oraz GTA$.

Organizacje mogą rywalizować w trybie swobodnym, grając w nowe misje, które wykorzystują w pełni opcje obronne dla VIP-ów, w tym opancerzone wersje pojazdów, limuzynę z wieżyczką i obronę przeciwlotniczą superjachtu. Jacht zawiera także zestaw pojazdów w postaci nowego helikoptera SuperVolito Carbon oraz osobistych pojazdów wodnych. Niektóre wydarzenia trybu swobodnego (m.in. Król na zamku i Ruchomy cel) zostaną automatycznie zmodyfikowane, gdy rozgrywać je będą organizacje. W nowym trybie adwersarza, Ewakuacja, drużyna ochroniarzy musi odszukać i ewakuować szefa z rozbitego odrzutowca, zanim znajdzie i zamorduje go drużyna zabójców.

Aktualizację pobierzecie bezpłatnie już 15 grudnia na PC, PS4 i Xbox One.