Paragon na pierwszym materiale wideo

Paragon na pierwszym materiale wideo

Jeśli do gier typu MOBA zniechęca Was chociażby nużący widok z góry, być może Paragon bardziej trafi Wam do gustu. Pierwsze materiały wideo (gameplay i trailer) wyglądają zachęcająco. Paragon będzie bardziej przypominał zręcznościowe strzelanki TPP niż typowe gry MOBA. Każdy z pięciu graczy znajdujących się w drużynie będzie kontrolował swojego bohatera obdarzonego unikalnymi umiejętnościami. Ataki i uniki nie będą sprowadzane do klikania myszką – będziemy w pełni mieć na nie wpływ. To sprawi, że gra wyda się bardziej dynamiczna.

Oczywiście sama strategia też ma tu znaczenie. Ponieważ teren nie będzie płaski jak w większości tego typów gier, możemy liczyć na ciekawie przeprowadzane ataki z wysokich obiektów czy nietypowe taktyki. Jeśli chodzi o rozwój postaci zdecydowano się wykorzystać system kart zdobywanych za wyniki na polu bitwy.

Paragon zmierza na komputery PC i konsole PS4. Wiosną chętni gracze będą mogli zakupić dostęp do wczesnej wersji gry, natomiast bezpłatna open beta ma ruszyć latem przyszłego roku. Premiera i model biznesowy pełnej wersji nie zostały jeszcze określone.