Ruszyła beta Elite Dangerous: Horizons!

Ruszyła beta Elite Dangerous: Horizons!

Wraz ze startem bety Planetary Landings, gracze otrzymają możliwość eksploracji szczegółowo odtworzonych planet i księżyców kompletnej Drogi Mlecznej. Każdy z tych światów o rzeczywistych rozmiarach, oferuje niesamowite widoki i nowe możliwości rozgrywki dla graczy odkrywających cenne surowce, zdobywających doświadczenie w walkach na śmierć i życie, robiących naloty na bazy, badających miejsca katastrof oraz współpracujących z innymi graczami, zarówno na powierzchni planet, jak i w przestworzach.

Gracze Elite: Dangerous mogą od dzisiaj podróżować zarówno w przestrzeni kosmicznej, jak i szybować nad powierzchnią gór, nurkować w kaniony lub poruszać się po powierzchni planet w nowym pojeździe kołowym Scarab SRV, zarówno z przyjaciółmi jak i samemu, a to wszystko bez dodatkowych ekranów ładowania lub przerw w rozgrywce. Planetary Landings jest zupełnie nowym sposobem na granie w Elite Dangerous, a jest to tylko pierwszy z wielu etapów rozszerzenia Horizons.

– Planetary Landings w Elite Dangerous będą prawdopodobnie najbliższą formą odwiedzin na obcej planecie, jaką kiedykolwiek większość z nas będzie mogła zaznać i są tylko początkiem dodatków do rozgrywki, które zawitają do Elite: Dangerous dzięki rozszerzeniu Horizons. Na graczy czekają nowe formy rozgrywki, wiele nowych rzeczy do odkrycia i jeszcze więcej sposobów, zbliżających społeczność graczy. Dodatek ten jest także ogromnym osiągnieciem technicznym naszego zespołu deweloperów, którzy użyli najnowszych technologii do stworzenia symulowanych na wzór ich rzeczywistej formy światów, wzbogacających jeszcze bardziej obszerną galaktykę w Elite Dangerous

mówi David Braben, CEO Frontier Developments.

Planetary Landings w Elite Dangerous będą prawdopodobnie najbliższą formą odwiedzin na obcej planecie, jaką kiedykolwiek większość z nas będzie mogła zaznać i są tylko początkiem dodatków do rozgrywki, które zawitają do Elite: Dangerous dzięki rozszerzeniu Horizons. Na graczy czekają nowe formy rozgrywki, wiele nowych rzeczy do odkrycia i jeszcze więcej sposobów, zbliżających społeczność graczy. Dodatek ten jest także ogromnym osiągnieciem technicznym naszego zespołu deweloperów, którzy użyli najnowszych technologii do stworzenia symulowanych na wzór ich rzeczywistej formy światów, wzbogacających jeszcze bardziej obszerną galaktykę w Elite Dangerous — mówi David Braben, CEO Frontier Developments.

Planetary Landings – pierwsza część ekspansji Elite Dangerous: Horizons – ukaże się pod koniec roku, a kolejne części pojawią się w grze na przestrzeni 2016 roku, a wśród nich znajda się min. nowe misje, statki, dodatkowe areny Close Quarter Combat (CQC) oraz ważne funkcje, związane z rozgrywką, społecznością oraz narracją w grze, takie jak:

  • Loot and Craft – gracze otrzymają ogrom opcji dopasowujących, co pogłębi rozgrywkę.
  • Multicrew – kilku graczy obejmie rozne funkcje na pokładzie 1 statku.
  • Commander Creation – opcja zmiany wyglądu awatara.
  • Ship-Launched Fighters – większe statki kosmiczne otrzymają własne myśliwce krótkiego zasięgu, zarówno do walki jak i obrony.

Wszyscy gracze Elite Dangerous i Elite Dangerous: Horizons zachowają swój postęp w grze i będą mogli latać wspólnie w tej samej galaktyce, a gracze Elite Dangerous wciąż będą otrzymywali darmowe aktualizacje, poprawki i optymalizacje, wraz z rozwojem gry równolegle do Elite Dangerous: Horizons.

Beta Elite Dangerous: Horizons na PC jest dostępna na FrontierStore.net za 67,99 euro, dając dostęp przedpremierowy do wszystkich dodatków, które pojawią się w Elite Dangerous: Horizons w tym sezonie.

Oficjalna premiera Elite Dangerous: Horizons na PC będzie miała miejsce wkrótce, a zamówienie przedpremierowe można składać na FrontierStore.net, gdzie tytuł ten jest dostępny za 49,99 euro, dając dostęp do całego sezonu dodatków.