Adata A10050: elegancki powerbank

Dobry power bank to obecnie niezbędne akcesorium, bez którego trudno sobie wyobrazić pracę w delegacji. Jeszcze trudniej wyjazd na urlop. Adata A10050 to kieszonkowe źródło energii, gotowe by w każdej sytuacji ożywić rozładowane urządzenie. Akumulator o pojemności 10050 mAh wystarczy do trzykrotnego, pełnego naładowania obecnej generacji flagowych smartfonów m.in.: Samsung Galaxy S7, Huawei P9 czy LG G5. W przypadku większości popularnych tabletów, zmagazynowana w nowym power banku Adata energia, powinna wystarczyć na dwa cykle ładowania.
Adata A10050: elegancki powerbank

Czym jeszcze wyróżnia się Adata A10050? Solidną i elegancką obudową, wykonaną ze szczotkowanego aluminium i nawiązującą swoim kształtem do diamentu. Power bank jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: srebrnej, złotej, tytanowej oraz rose gold (dedykowanej dla smartfonów Apple).

Adata A10050 ma wymiary 100 x 60 x 22 mm i waży jedynie 220 g. W trakcie podróży, dzięki dwóm gniazdom USB o natężeniu prądu 2.1 A i 1.0 A, może on ładować dwa urządzenia – tablet oraz smartfon. W spoczynku możliwe jest jednoczesne uzupełnianie energii w power banku i ładowanie podłączonego do niego urządzenia. Bezpieczeństwo użytkowania Adata A10050 gwarantują zastosowane w nim rozwiązania, które chronią podłączoną elektronikę przed skokami napięcia, a właściciela przed przegrzaniem urządzenia. Sam power bank wyposażono również w ochronę przed przeładowaniem i całkowitym rozładowaniem, co gwarantuje jego długą żywotność. Cztery diody LED informują o aktualnym poziomie zmagazynowanej w nim energii. Adata A10050 pojawi się na rynku polskim jeszcze w czerwcu.

Power bank będzie dostępny w cenie sugerowanej 119 złotych. Objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.