Samsung Multiroom 360 WAM6500: dźwięk, który wypełnia wnętrze

Samsung Multiroom 360 WAM6500: dźwięk, który wypełnia wnętrze

Inżynierowie z Samsung Audio Lab w Stanach Zjednoczonych pracują nad urządzeniami audio, które zagwarantują najwyższą jakość dźwięku. Bezprzewodowy system audio Multiroom 360 WAM6500 został stworzony właśnie z myślą o zapewnieniu doskonałych wrażeń akustycznych, które będziemy mogli poczuć i usłyszeć w swoim domu.

Wielokierunkowy dźwięk 360

Tradycyjne głośniki emitują dźwięk tylko w jednym kierunku. Głośnik Samsung WAM6500 dzięki technologii Ring Radiator umożliwia rozproszenie dźwięku we wszystkich kierunkach, a dzięki temu muzyka wypełnia całe pomieszczenie i z każdego miejsca jest ona jednakowo dobrze słyszalna. Nowe głośniki firmy Samsung można idealnie dopasować do wystroju mieszkania. Stylowy design i opływowy kształt i sprawiają, że doskonale komponują się z każdym wnętrzem. Dzięki wbudowanej baterii (do 6 godzin pracy) pozwolą się też cieszyć muzyką wszędzie tam, gdzie chcemy.

Muzyka w całym domu

Głośniki Samsung Multiroom 360 WAM6500 mogą łączyć się ze źródłem dźwięku takim jak smartfon czy tablet za pomocą Wi-Fi albo Bluetooth. Sterowanie systemem podłączonym do sieci bezprzewodowej umożliwia aplikacja Samsung Multiroom. Dzięki niej można udostępniać muzykę poprzez głośniki Multiroom 360 lub bezprzewodowe systemy audio Samsung w całym domu, a także na bezprzewodowe soundbary Samsung. Aplikacja pozwala również łatwo wyszukiwać i wybierać utwory oraz tworzyć listy odtwarzania z poziomu jednego ekranu oraz odtwarzać pliki bezstratne.

Co istotne, w skład systemu Multiroom możemy włączyć także inne urządzenia Samsung takie jak telewizory, kina domowe, soundbary czy odtwarzacze Blu-ray. Dzięki temu, z głośników Multiroom, soundbara i telewizora możemy szybko stworzyć zestaw bezprzewodowego kina domowego. Możliwe jest stworzenie prostego systemu stereo, ale także bardziej rozbudowanych zestawów. Samsung Multiroom to więc nie tylko prosty i efektywny sposób na stworzenie domowego systemu audio, ale także spersonalizowanego zestawu kina domowego.

Zaktualizowana aplikacja Multiroom firmy Samsung jest również kompatybilna ze smartwatchem Samsung Gear S i może współpracować z nowymi smartwatchami Samsung. Za pomocą takiego zegarka można bezpośrednio kontrolować odtwarzanie muzyki i regulację głośności, a także przeszukiwać listy i kolejki odtwarzania. Użytkownicy mogą również wyświetlić ekran “Odtwarzane” i przejść do listy dostępnych głośników za pomocą prostego gestu przeciągnięcia na smartwatchu.