Nowa mysz dla profesjonalnych graczy od Logitech G

Nowa mysz dla profesjonalnych graczy od Logitech G

Mysz oferuje najbardziej precyzyjny czujnik optyczny, system naciągu przycisków z metalową sprężyną oraz pamięć wewnętrzną z zainstalowanym oprogramowaniem. Konstrukcja zapewnia komfort użytkowania, trwałość i lekką wagę. Logitech G Pro powstała we współpracy z profesjonalnymi graczami na bazie popularnej G100s, łącząc w sobie kształt poprzedniczki oraz niesamowitą szybkość, precyzję i responsywność modelu G303.

Zaawansowany sensor optyczny

Dokładność co do piksela jest kluczowa w rywalizacji na najwyższym poziomie. Dlatego też myszka Logitech G Pro została wyposażona w sensor PMW3366 – wielokrotnie uznawany za najlepszy sensor w myszkach dla graczy, zarówno przez amatorów, jak i przez profesjonalistów. Czujnik ten dokładnie odwzorowuje na ekranie każdy ruch ręki, bez wygładzania czy przyciągania, zapewniając wyjątkową precyzję śledzenia w całym zakresie czułości (od 200 do 12000 DPI).

System naciągu przycisków z metalową sprężyną

System naciągu z metalową sprężyną zmniejsza czas potrzebny na powrót wciśniętego przycisku do pozycji wyjściowej oraz minimalizuje siłę potrzebną do aktywacji. W rezultacie gracze otrzymują szybkie, precyzyjne oraz niezawodne działanie w trakcie turniejów e-sportowych.

Wygodna, wytrzymała oraz lekka konstrukcja

Logitech G Pro to efekt ponad 30-letniego doświadczenia w projektowaniu i produkowaniu sprzętu dla graczy. Każdy element myszki przeszedł rygorystyczne testy, żeby mieć pewność, że sprawdzi się nawet w najbardziej intensywnej rozgrywce. Lewy oraz prawy przycisk wytrzymują ponad 20 milionów kliknięć, co odpowiada 2 latom treningu profesjonalnego gracza po 10 godzin dziennie. Z kolei górna powierzchnia obudowy została pokryta specjalną powłoką, zwiększającą jej wytrzymałość oraz ułatwiającą utrzymanie stabilnego uchwytu przez użytkownika, a całość konstrukcji zoptymalizowano pod kątem zmniejszenia wagi, dzięki czemu zwiększono komfort oraz szybkość reakcji.

Wbudowana pamięć ułatwiająca grę w turniejach

Gracze na turniejach nieraz mają problemy z działaniem urządzeń peryferyjnych, ponieważ komputer, na którym grają, nie zawsze ma zainstalowane odpowiednie oprogramowanie lub jego instalacja jest zabroniona. Oprogramowanie Logitech Gaming Software pozwala rozwiązać ten problem poprzez zapisanie w pamięci myszki ustawień DPI, przypisania przycisków oraz preferencji podświetlenia, więc zawodnicy nie będą już musieli się martwić o odpowiednią konfigurację sprzętu przed meczem turniejowym.

Cena i dostępność

Mysz Logitech G Pro Gaming Mouse będzie dostępna w Europie we wrześniu 2016 roku. Sugerowana cena detaliczna wynosi 349 zł. Dodatkowe informacji na temat myszki oraz filmy prezentujące jej możliwości dostępne są tutaj .