Aero2 startuje z promocją “Rozdajemy Gigabajty”

“Rozdajemy Gigabajty” to promocja przygotowana dla użytkowników BDI, którzy już są użytkownikami sieci komórkowej a2mobile, zakupią starter a2mobile lub przeniosą swój dotychczasowy numer komórkowy do sieci a2mobile, której operatorem jest Aero2. W ramach promocji “Rozdajemy Gigabajty” w ciągu 12 miesięcy użytkownik BDI będzie mógł otrzymać nawet 36 GB danych w pakietach komercyjnych z dostępnym LTE.
Aero2 startuje z promocją “Rozdajemy Gigabajty”

Aby na karcie Aero2 BDI został uruchomiony trwający miesiąc komercyjny pakiet danych o wielkości 3 GB z dostępem do LTE, wystarczy włączyć na numerze komórkowym w a2mobile miesięczny pakiet podstawowy z usługami komórkowymi. Do promocji uprawnione są pakiety Obfity, kosztujący 19 zł i pakiet Suty za 25 zł.

Pakiet w a2mobileCenaInternet w telefonieMinuty na komórki w sieciKomórki poza sieciąNumery stacjonarneSMSy w sieciSMSy poza sieciąRozdajemy Gigabajty na karcie BDI
Obfity19 zł5 GBBez limitu

100 min

Bez limitu100 SMS3 GB
Suty25 zł10 GBBez limituBez limitu100 minBez limituBez limitu3 GB

Użytkownicy BDI mogą zgłosić chęć udziału w promocji na dwa sposoby. Ci którzy nie mają jeszcze numeru telefonu w a2mobile, mogą w trakcie składania zamówienia na starter na stronie a2mobile.pl zgłosić swój numer do promocji. Drugą ścieżką zgłoszenia jest wysłanie SMSa z telefonu w sieci a2mobile zawierającego numer karty SIM Aero2 BDI na numer 8080 i jest to rozwiązanie dla tych, którzy już mają numer w sieci a2mobile i kartą BDI lub przenoszą swój numer komórkowy do a2mobile.