Aero2 startuje z promocją „Rozdajemy Gigabajty”

Pakiet 36GB z szybkością LTE - brzmi nieźle

„Rozdajemy Gigabajty” to promocja przygotowana dla użytkowników BDI, którzy już są użytkownikami sieci komórkowej a2mobile, zakupią starter a2mobile lub przeniosą swój dotychczasowy numer komórkowy do sieci a2mobile, której operatorem jest Aero2. W ramach promocji „Rozdajemy Gigabajty” w ciągu 12 miesięcy użytkownik BDI będzie mógł otrzymać nawet 36 GB danych w pakietach komercyjnych z dostępnym LTE.

Reklama

Aby na karcie Aero2 BDI został uruchomiony trwający miesiąc komercyjny pakiet danych o wielkości 3 GB z dostępem do LTE, wystarczy włączyć na numerze komórkowym w a2mobile miesięczny pakiet podstawowy z usługami komórkowymi. Do promocji uprawnione są pakiety Obfity, kosztujący 19 zł i pakiet Suty za 25 zł.

Pakiet w a2mobile Cena Internet w telefonie Minuty na komórki w sieci Komórki poza siecią Numery stacjonarne SMSy w sieci SMSy poza siecią Rozdajemy Gigabajty na karcie BDI
Obfity 19 zł 5 GB Bez limitu

100 min

Bez limitu 100 SMS 3 GB
Suty 25 zł 10 GB Bez limitu Bez limitu 100 min Bez limitu Bez limitu 3 GB

Użytkownicy BDI mogą zgłosić chęć udziału w promocji na dwa sposoby. Ci którzy nie mają jeszcze numeru telefonu w a2mobile, mogą w trakcie składania zamówienia na starter na stronie a2mobile.pl zgłosić swój numer do promocji. Drugą ścieżką zgłoszenia jest wysłanie SMSa z telefonu w sieci a2mobile zawierającego numer karty SIM Aero2 BDI na numer 8080 i jest to rozwiązanie dla tych, którzy już mają numer w sieci a2mobile i kartą BDI lub przenoszą swój numer komórkowy do a2mobile.