Teraz w Play Now najlepsze filmy i seriale HBO

Teraz w Play Now najlepsze filmy i seriale HBO

Dzięki uruchomieniu nowej usługi, w cenie jednego biletu do kina otrzymujemy dostęp do:

  • ponad 700 filmów, w tym najnowszych hitów filmowych, takich jak “Pitbull. Nowe porządki”, “Creed: Narodziny Legendy”, “Pakt z diabłem”, “Praktykant”, “Chemia”
  • ponad 120 seriali, a wśród nich całe sezony uwielbianych przez widzów produkcji: “Gra o tron”, “Westworld”, “Młody papież”, “Zakazane imperium”, “Rodzina Soprano”, “Dziewczyny”, “Czysta krew”, “Prawo ulicy” czy polskie produkcje HBO: “Wataha” i “Pakt”
  • 90 filmów rocznie ze studiów Disney i Disney/Pixar, wytwórni Marvel oraz od LucasFilm, które ucieszą zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Wśród nich największe kinowe hity Disneya jak “Kraina Lodu” czy “Alicja po drugiej stronie lustra”, obsypany nagrodami “W głowie się nie mieści” od Pixara, “Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” i inne produkcje Marvela oraz kultowe “Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy” od Lucas Film
  • kilkadziesiąt najwyższej klasy dokumentów opowiadających o problemach współczesnego świata i poruszających kontrowersyjne tematy, w tym filmy wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych festiwalach, m.in. “Nadejdą lepsze czasy” i najnowsza koprodukcja dokumentalna HBO Europe – “Komunia”
  • kilkadziesiąt godzin nowych propozycji co tydzień
  • w sumie ponad 3500 godzin najlepszej filmowej rozrywki zawsze pod ręką

Jeśli mamy podstawowy pakiet Play Now w swojej ofercie, możemy wypróbować pakiety HBO przez miesiąc w prezencie. Później miesięczna opłata za usługę wyniesie 25 zł. Z pakietu HBO, podobnie jak z innych pakietów dodatkowych Play Now, można zrezygnować w dowolnym momencie.

Dla tych, którzy chcą mieć stały dostęp do najlepszych filmów i seriali HBO na dłużej Play przygotował ofertę specjalną. Wybierając jedną z ofert abonamentowych Formuła Solo/Duet/Rodzina z TV i HBO lub Play Internet z TV i HBO, zyskujemy prezent w postaci trzech miesięcy pakietu HBO. Później za pakiet HBO będziemy płacić promocyjną cenę 20 zł miesięcznie.